Powrót do: Aktualności

WIECZÓR MŁODYCH TALENTÓW

W piątek, 15 stycznia, odbył się już po raz trzeci w komorowskim liceum Wieczór Młodych Talentów. Były tańce, recytacje, występy wokalne, a także konkurs plastyczny i fotograficzny. Imprezę zorganizował Samorząd Szkolny. Zofia Idzikiewicz, Sekretarz Gminy, reprezentowała gminę Michałowice.

W Wieczorze Młodych Talentów wzięli udział uczniowie komorowskiego liceum. Imprezę prowadziła Karolina Folgart i Martyna Pakuła. Na scenie wystąpiła między innymi Ania Sobiech, która recytowała własne wiersze, Delfina Mrozowska, która tańczyła do muzyki Piotra Czajkowskiego z baletu Dziadek do orzechów. Piosenkę „To nie ja byłam Ewą” zaśpiewała Martyna Pakuła. Wystąpiła też grupa taneczna w składzie: Kinga Grutkowska, Ania Wąż i Marcin Skibiński.
W drugiej części Wieczoru Młodych Talentów odbyły się cztery mini koncerty. Wystąpił zespół w składzie Magda Mikołajczyk, Krzysiek Karolak i Marcin Skibiński.

A także koncerty muzyki rockowej, wystąpiły zespoły: Too Late For Right Way, Revage i zespół w składzie: Olek Zabłocki, Kamil Siatkowski, Mariusz Majkusiak i Agata Grudkowska.
W sali obok została zorganizowana wystawa plastyczna i fotograficzna.

W wystawie plastycznej wzięło udział 9 uczniów: Sylwia Podbielska, Jacek Jaśkiewicz, Piotr Kurzep, Ola Kuźnierska, Dominik Szewczyk, Paula Berska, Ewelina Ćwiklak, Paulina Miracka i Joanna Marciszak. Natomiast w konkursie fotograficznym wzięli udział: Marek Walkowiak, Kasia Makowska, Patryk Niebrzydowski, Monika Staszewska, Kinga Reja, Magda Nowak, Kinga Grutkowska i Asia Cieślak i Asia Marciszak.

W jury oceniającym prace plastyczne i fotograficzne była Małgorzata Głodowska, dyrektor szkoły, Zofia Idzikiewicz – sekretarz gminy i Hanna Brzeska-Kalczuk – radna gminy Michałowice.

Zwycięzcami w konkursie plastycznym zostali: Jacek Jaśkiewicz – pierwsze miejsce, Ewelina Ćwiklak – drugie miejsce i Sylwia Podbielska – trzecie miejsce.

Natomiast w konkursie fotograficznymi nagrody odebrali: Asia Cieślak za pierwsze miejsce, Patryk Niebrzydowski – za miejsce drugie i Asia Marciszak – miejsce trzecie.

W czasie przerwy organizatorzy zapraszali do kawiarenki, gdzie były znakomite, przez uczniów przygotowane, ciasta.
Katarzyna Makowska i Ewelina Bonder prezentowały własnoręcznie wykonaną, artystyczną biżuterią, którą również można było kupić.

W czasie koncertu organizatorzy dziękowali Krzysztofowi Grabce, wójtowi Gminy, za wsparcie finansowe, a także dyrektorom i nauczycielom za pomoc w organizacji Wieczoru Młodych Talentów.

 

 

Data dodania: